Конспект відкритого уроку на тему «St. Nicolas or Santa Claus? »


Мета уроку: розширення знань учнів про культурні традиції країни, мова якої вивчається.
Завдання:
·                     Ознайомити учнів із зимовими святами в англомовних країнах
·                     Вчити вживати нову лексику в мові.
·                     Активізувати наявні знання учнів.
·                     Вчити сприймати на слух розповідь вчителя.
Обладнання: дошка, наочний матеріал, комп'ютер, екран, мультимедійна дошка (проектор) для показу ІКТ презентації.
Оформлення: класна кімната прикрашена новорічною мішурою, гірляндами, різдвяними листівками і плакатами, зображення святого Миколая Чудотворця і Санта Клауса.
Пізнавальний аспект: учні познайомляться з традиціями і культурою англомовних країн.
Розвиваючий аспект: цілеспрямований розвиток функцій, пов'язаних з мовною діяльністю, таких як увага, здатність до аналізу і синтезу, логічне мислення, здатність до виявлення мовних закономірностей, мовна здогадка, зорова і слухова пам'ять, фонематичний слух.
Навчальний аспект: робота, спрямована на оволодіння всіма видами мовленнєвої діяльності: говорінням, аудіюванням, читанням і письмом.
Виховний аспект: підвищення інтересу до вивчення англійської мови, виховання культури мовного спілкування, шанобливого ставлення один до одного, вміння уважно слухати співрозмовника.
Підготовчий етап:
·         Діти збирають матеріал по темі.
·         Готують плакат з кросвордами.
·         Розробляють презентацію.
·         Складають вікторину.
Організація учнів на уроці: Клас ділиться на дві команди, розсідаються півколом за столи. На столах тексти з лексикою уроку, аркуші для записів і ручки.
Хід уроку
I Вступний етап.

T: - Good afternoon, boys and girls. We are very glad to see you. Today we have an unusual lesson and there are a lot of guests here today, please, let's greet them!
Please, look at the blackboard! Do know who is this person? (St. Nicholas) Do you recognize this Christmas character? (Santa Claus) What do you think we are going to talk about today?
Діти відповідають на питання.
Yes, we are going to find out what the difference is and what is in common between St. Nicholas and Santa Claus? You will listen to the story, watch the presentation, answer some questions and do cross puzzles.
II. Основний етап
Think of names for your commands according to the topic of the lesson.
Now choose the questions you are going to answer for your command.
Now let's study some words that you'll need while listening about St. Nicholas.
(Слайди 2-3)
You make notes while listening.
Учням пропонується переглянути презентацію: "St. Nicholas or Santa Claus? ".
So we are going to see our presentation, you should listen, watch and make notes.
Учні слухають історію і дивляться презентацію. (Слайди 4-11)
Now it's time to discuss the questions. Each command has got questions. (Слайд 12)
За кожну правильну відповідь команда отримує жетон.
Наступний етап вікторини - кросворди. Кожна команда отримує кросворд. Виграє та команда, яка швидше за всіх справилася правильно із завданням. Потім після вікторини журі підраховують жетони і оголошує переможців.
III. Заключний етап.
Підводимо підсумки уроку, нагороджуємо переможців.
So the lesson is over. Thank you very much!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Як замовити їжу і напої по-англійськи?

Ввічливі прохання англійською мовою

Сценарій Новорічної казки на англійській мові (початкова школа)